Speciálně pro studenty byla vyvinuta nová verze programu ARCHline.XP Student.

Používání je pro studenty škol stavebního zaměření a škol interiérového designu zcela ZDARMA. 

Pro koho je tento software vhodný?
ARCHline.XP® je návrhový a konstrukční (CAD/BIM) systém podporující všechny zákonitosti stavebního a architektonického projektování včetně speciálních požadavků na interiérový design. Tento software používají nejen architekti a stavební projektanti, ale také návrháři interiérů, zahradní architekti, umělci, urbanisté a mnoho dalších členů stavebních a návrhových profesí po celém světě, díky jeho snadnému přizpůsobení pro jejich profesi. Každá verze ARCHline.XP® je vyvinutá tak, aby detailně sloužila profesionálům každého stavebního a návrhářského oboru, a nyní nově také studentům těchto profesí.

 
Co přesně znamená Studentská verze?
  • Platnost licence verze ARCHline.XP Student je omezená a je možné ji kdykoliv ZDARMA prodloužit (budete-li ovšem stále studentem).
  • Studentská verze je shodná s plnou verzí ARCHline.XP Professional, bez omezení nástrojů.
  • Software je možné použít pouze na jednom počítači.
  • Studentská verze není povolena pro komerční účely !
  • Máte přístup k velkému množství příruček a videí s návody.
     
Studentská verze obsahuje všechny nejmodernější technologie a vývojové speciality, které jsou obsaženy v komerční verzi bez jakéhokoliv omezení. I ve studentské verzi tak můžete pracovat se stejnými nástroji jako profesionálové, kteří používají komerční verze ARCHline.XP. 
 
Proč by pro Vás mohla být studentská verze vhodná?
Použitím studentské verze ARCHline.XP® máte skvělou příležitost naučit se v průběhu vašich studí ovládat profesionální CAD/BIM software. Tvorba v tomto programu Vám pomůže s návrhy soutěží, při semestrální, ročníkové, diplomové nebo jiné důležité práci.
S těmito zkušenostmi můžete po skončení vašich studií začít ve své profesionální dráze. Okamžitě budete sklízet úspěchy z používání komplexního a silného software a nebudete muset hledat něco jiného.

 
"Mám autorizaci pro použití studentské verze?"
Studentská verze je poskytována studentům škol interiérového designu, architektury a stavebních oborů.