Poslední zprávy
Objednejte si zdarma online prezentaci ARCHline.XP Interior.

Představujeme uživatele ARCHline.XP Interior - Nicholas Sunderland, NS Interiors
 
Jsme velmi rádi, že vám můžeme představit uživatele týmu ARCHline.XP Interior - Nicholase Sunderlanda z NS Interiors.
NS tisková zpráva.
Nicholas je přední interiérový designér, který spolupracoval s některými z nejdůležitějších hodnostářů ve světě, včetně králů, prezidentů, premiérů a vysokých komisařů. Domy v centru Londýna, apartmány na Manhattanu a paláce v Dubaji a Pákistánu benefitují z jeho velmi vyhledávaného klasického soudobého stylu. Je každoročním hostujícím lektorem Grand Designs Live, pravidelně publikuje v tisku, poskytuje rozhovory v rádiu a televizi po celém světě. Bez ohledu na velikost projektu je jeho pozornost k detailu stejná. Jeho poslední projekt apartmánu v Courtfield Gardens byl nedávný úkol pro ARCHline.XP.

Zeptali jsme se Nicholase, co si myslí o našem software a našich službách.
Říká se, že "dobrou věc poznáte, když ji vidíte". To se dá říci o ARCHline.XP a já byl druhý člověk ve Velké Británii, který zakoupil tento software. To se ukázalo být cenným přínosem v mé úspěšné mezinárodní projektové společnosti, neboť mi umožnil rychle prezentovat mé nápady svým klientům.
Služba Interior Design Service se ukázala být velmi prospěšná a na vysoké úrovni. Ochotně jsem ji začal používat, abych mohl věnovat více času rozvoji nových obchodních příležitostí. Doporučil bych ji každému, kdo si přeje projektovat své návrhy na nejvyšší úrovni. (V ČR je možné využít stejnou službu)
Výsledky si můžete prohlédnout zde.