Poslední zprávy
Objednejte si zdarma online prezentaci ARCHline.XP Interior.
Stáhněte si ukázkový projekt návrhu zakázkové kuchyně.

Navrhujte kuchyně na míru !
Připojte se k nám na několik minut a podívejte se na toto video, ve kterém zjistíte, jak rychlé a snadné je navrhovat kuchyně. Použijeme pouze dva specializované nástroje Modelář místnosti a Průvodce návrhu skříněk, který velmi urychlí design kuchyně začínající prázdnou místností.

Na videu uvidíte:
  • Není zapotřebí se učit více ikon a další návrhové CAD nástroje.
  • Všechny kroky můžete tvořit v jednom panelu velmi rychle, i když v navrhování pomocí počítače teprve začínáte.
  • Pomocí této chytré návrhové metody můžete přidat rychle do místnosti dveře, okna, povrchové úpravy, osvětlení, závěsy, zásuvky, vypínače, římsy a lišty, obrázky na zeď.
  • Průvodce návrhu skříněk umožňuje vysokou úroveň konfigurace zakázkového kuchyňského nábytku. Následně přidejte svůj preferovaný sporák, varnou deska, dřez apod. a ihned můžete vidět jak to vypadá.
  • Potřebujete jinou texturu, barvu, typ zásuvky nebo profil pro římsu? Vyberte ji ze seznamu preferovaných prvků a ihned uvidíte změny návrhu.
ARCHline.XP poskytuje profesionální softwarové řešení pro nové i rekonstruované domy, kanceláře, kuchyně, koupelnový design kombinovaný s CAD projektováním a fotorealistickou vizualizací v jednom softwarovém balíku.

Vzorové příklady návrhu kuchyní naleznete zde.