Poslední zprávy
Objednejte si zdarma online prezentaci ARCHline.XP Interior.

ARCHLine.XP integruje BIMcatalog.net Content knihovnu od Cadenas

Od verze ARCHLine.XP 2018 je k dispozici zásuvný modul knihovny BIMcatalogs.net firmy Cadenas. S tímto modulem mohou uživatelé prohledávat obsáhlou nabídku AEC dat a CAD/BIM knihoven ze serveru BIMcatalog.net. Přístup k neustále rostoucímu obsahu výrobních katalogů činí projekty, zpracování dat a spolupráci účastníků návrhu, mnohem přesnější.

Řešení, které poskytuje BIMcatalogs.net nově vymezuje celkovou spolupráci v BIM projektech mezi výrobcem a projektantem. Vazba mezi produktem, výrobou a projektem se tak nikdy neztratí. Jestliže se během projektování změní výrobní data, informace nebo jsou zapotřebí další data, BIM/CAD objekty jsou aktualizovány pomocí metadat.

S více než 25-letitými zkušenostmi, přinesla softwarová společnost CADENAS, jako vedoucí vydavatel 2D a 3D výrobních katalogů, svoji osvědčenou technologii do oboru BIM a architektury, kterou nadále rozvíjí. Multi BIM/CAD datový model od CADENAS umožňuje použití v BIM/CAD systémech jako je ARCHLine.XP, spolu s vysoce hodnotnými informacemi a metadaty z jednoho zdroje.

„Máme radost, že nyní můžeme poskytnout CADLine svojí rozsáhlou knihovnu CAD modelů, naše mnohaleté zkušenosti a rovněž naši inovativní technologií a tím povýšit uživatelské zkušenosti zákazníků ARCHLine.XP na další úroveň“, říká Jürgen Heimbach, ředitel CADENAS GmbH. ."

„Spolupráce s CADENAS znamená pro ARCHLine.XP další zvýšení konkurenceschopnosti v oblasti BIM softwarových řešení. S BIMcatalogs.net má našich téměř 10 000 ARCHLine.XP zákazníků během plánovacího procesu vždy přístup k hodnotnému informačnímu zdroji. A to je přesně to, o čem je BIM“, potvrzuje Zoltán Toth, ředitel CADLine.