ARCHline.XP montované domy KAMPA - modul výrobce

ARCHline.XP nabízí uživateli skutečný projekční a výrobní prostředek. Každý kreslící prvek (zeď, dveře, podlaha, místnost, čára ...) může být parametricky nastavitelný (skladba, šrafury, tloušťky, výšky ...) a doplněn o uživatelské parametry (ceny, popisky, energetické hodnoty ...). Všechna tato nastavení je možné uložit pod specifickým názvem. Při kreslení tento prvek jednoduše vyvoláte podle jeho názvu a kreslíte již takto navrženým prvkem.
Díky této vlastnosti nekreslíte například jen všeobecné zdi, ale přímo skutečné stěny se svou skladbou, s konstrukčními typizovanými parametry a výrobními specifikacemi včetně cenové kalkulace, energetických parametrů, materiálových charakteristik atd.

Tuto výjimečnou vlastnost využívá právě firma KAMPA při návrhu, konstrukci a stavebních výpočtech svých montovaných domů.  

Německá firma KAMPA se zabývá prodejem a výstavbou nízkoenergetických a pasivních montovaných domů. Domy KAMPA nabízejí mnoho možností moderního bydlení. Od rodinného domu, bungalovu, řadového domu až po víceposchoďové obytné domy. Firma KAMPA se může pochlubit více jak 95.000 postavenými domy, více jak 100letou zkušeností v oboru a moderním technologickým zázemím. Tato firma působí i na českém a slovenském trhu.


Stavební modul ARCHline.XP KAMPA modul poskytuje:
  • KAMPA původní konstrukce: snadné projektování, rychle vyhotovení podkladů
  • KAMPA kompletní soubor konstrukčních detailů
  • KAMPA hotové modely domů (pohledy, řezy, vizualizace, animace ...)
  • KAMPA kalkulační program: okamžité vyhotovení rozpočtu (výstupy jsou možné také do MS Excel)
  • KAMPA konstrukce obsahují parametry tepelné techniky (navazující na energetický modul ARCHline.XP Energy)
    

Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout video popisující práci s modulem KAMPA, které ukazuje překreslení 2D výkresu a vytvoření výkresové dokumentace.
Video popisuje práci na typovém domu VIOLA.

Kodek pro přehrání videa si stáhněte zde.

 
Vizualizace na obrázku je vytvořena také v programu ARCHline.XP. Kliknutím na obrázek se můžete stáhnout prospekt ve formátu PDF.Stránky výrobce:
KAMPA AG
KAMPA-HAUS Verwaltung s.r.o.


             
                                              

 
 


 

 

© ArchiSoft - Stavební software 2008